yılbaşı alternatifleri, yılbaşı gezileri, yeniyıl gezisi, yılbaşı turları, yılbaşı seçenekleri,günay, günay restaurant

Herkesin, batıl da olsa bir inanışı olduğu; nasıl girersen öyle geçerden yola çıkarak farklılıklarla karşıladığı yeni yıl için birçok alternatif olduğu aşikardır. önemli olan yerinde durmayıp, geç kalmadan harekete geçip gerçekleştirmektir.

sizler için alternatifleri değerlendireceğim bu yazımda; geçmiş deneyimlerime veya anılarıma da yer vermek istedim. Ama, ilk önce bu yılbaşı için hazırlanan gezi programlarını değerlendirmek isterim.

Yeni yılı yurt içinde karşılayacak olanlar için ülkemizde söz sahibi tur operatörlerinin programlarına göz atmalarını tavsiye ederim. Her zaman aynı insanlarla değil de farklı ve kalabalık bir grupla yeni yılı karşılamak sizler için farklılık olabilir. Yeni insanlar tanımak herzaman güzeldir. Zaten akşam yemeğine kadar geçen zamanda gerek yolda, gerekse gün içinde yapılan çevre gezilerinde birbirinizi tanıma firsatınız olacak ve akşam yabancı bir ortam olmayacaktır. Hem de bu yılbaşı gecesi için nerede yemek yesek, hangi gala ne kadar derdine düşmeye de gerek kalmayacaktır. erkekler için büyük bir fırsat :) Gideceğiniz bölge veya seçeceğiniz otele göre farklı seçenekler olabileceği gibi belki mütevazi, belki çok şık, belki de belki hayalinize hiç gelmeyecek otantik bir mekanda karşılayabilirsiniz yeni yılı.

Bu yıl için hazırlanan içeriğinde kültür gezileri de olan programlar bölgelrine göre şu şekilde sıralanabilir:

Kapadokya ve  Safranbolu bu yıl için hazırlanan programların başını çekmekte. İki bölge de kendine has ortamıyla sizlere için bir alernatif. Tabii bu saydıklarım sadece bir gece için buraya mı gideceğiz duygusu uyandırmasın. 3 günlük tatile göre ayarlanan gezi programı hem dolu dolu gezilecek yer hem de yışbaşı gecesi sonrası yeterince dinlenme fırsatı sunan programlarıdır. Herşeyi sizler için organize edecek bir rehberiniz olduğunu da unutmayalım.

 

Yok ben oralara buralara yolculuk edemem İstanbul içindeki mekanlarda neler var diye soracak olursanız; Belli olmaya başlayan mekan ve programlara bir göz atalım.

Günay Restaurant: Şevval Sam eşliğinde bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

Çubuklu Hayal Kahvesi: Mehmet Erdem ile yeni yılı karşılıyor.

Conrad İstanbul'da ise  Yalın ile eğlence sizlerle. 

Sahne İstanbul: Yıldız Tilbe

Hilton İstanbul Bosphorus: Bengü

    

 

 

Yorumlar(0)

Yorum Bırak


CAPTCHA Image   Reload Image