safranbolu konaklama,safranbolu konak,leyla hanım konağı,safranbolu otel,gezi,gezisi,geziyolu

       Yaşayan müze olarak adlandırılan bu tarihi kentte aslına sadık kalınarak restore edilen en iyi konak ödülünü de elinde bulunduran bir yerde konaklamak sizler için büyük bir ayrıcalık olacaktır.

 LEYLA HANIM KONAĞI.

Konak kendini şöye tanımlıyor;

Yaklaşık 250 yıllık yaşanmışlığa sahip konağımız , 2012 yılında aslına ve tarihi mimari dokusuna uygun olarak yeniden hayata geçirilmiştir.

 

Yapılan renovasyonda binanın özgün mimari karakterinin bozulmamasına büyük önem verilmiştir.2012 yılında aldığı en iyi restore edilen ev onur ödülü ile restarasyonu tescillenmiştir.

 

Restoranımızda her sabah geleneksel Türk kahvaltısı servis edilir. Kahvaltının tadını konağın bahçesinde çıkarabilirsiniz. Alakart restoran ve barbekü olanakları da mevcuttur.Otelimizde konaklayan misafirlerimiz için ücretsiz özel otopark hizmetimizde bulunmaktadır.

 

Leyla Hanım Konağı ; Kurucularından , Yöneticilerine ve tüm çalışanlarına kadar ,kendi alanında deneyimli bir ekip tarafından hizmet veren , Ülke ve bölge turizmine katkıda bulunmayı özgünlüğüne ,yalınlığına , ve kültürel mirasın kalıcılığına adayan ,sadece safranbolu'da değil , Tüm Türkiye ve Dünyadan misafir memnuniyeti felsefesi ile çalışan Turizm işletmeciliğinin bir simgesidir.  

 

REZERVASYON : http://www.leylahanimkonagi.com

 

 

 

 

Yorumlar(0)

Yorum Bırak


CAPTCHA Image   Reload Image